درباره لوله گستر خادمی

تاریخچه

شرکت لوله گستر خادمی یکی از بزرگترین تولید کنندگان لوله های پلی اتیلن ، لوله پلیکا و اتصالات در سطح منطقه می باشد که در سال 1368 در استان تهران (شهرک صنعتی قلعه میر) و با هدف تامین محصولات مورد نیاز بازار مصرف به بهره برداری رسید. از همان ابتدای تاسیس عزم را بر تولید محصولات با کیفیت جزم نموده و در همین راستا به خرید ماشین آلات تولید ، دانش فنی و تجهیزات آزمایشگاهی مطابق با تکنولوژی روز جهان پرداخت. این شرکت با بهره گیری از حضور کارشناسان و متخصصان صنعت ، توانایی تولید انواع لوله و اتصالات PVC-U از سایز 20 تا 400 میلیمتر با برندهای حنان پلیمر گلپایگان ، گستران سوز سمنان ، یزد پلیمر گلپایگان ، تهران پلیمر گلپایگان، حنان پلیمر و لوله های پلی اتیلن از سایز 16 تا 630 میلیمتر با برندهای حنان پلاستیک و پلی حنان تهران و حنان پلاستیک گلپایگان در ضخامت ها و رده های فشاری مختلف و بر اساس استانداردهای ملی و بین المللی را داراست.

استانداردهای ملی مورد استفاده:

 • لوله پلیکا مخابراتی 11105
 • لوله پلیکا ناودانی 1-12142
 • لوله پلیکا آبرسانی 2-13361
 • لوله پلیکا فاضلابی زیرزمینی 9118
 • لوله پلیکا تخلیه فاضلاب ساختمانی 9119
 • لوله پلی اتیلن آبرسانی ، فاضلابی و زهکشی 2-14427
 • لوله پلی اتیلن آبیاری جانبی (قطره ای) 7607
 • لوله پلی اتیلن فاضلابی ، زهکشی ثقلی 1-16498
 • لوله پلی اتیلن شبکه های توزیع سوخت گازی 2-11233

 

 

 

 

خط مشی سیستم مدیریت یکپارچه شرکت لوله گستر خادمی

شرکت لوله گستر خادمی سازنده لوله و اتصالات P.V.C.U و پلی اتیلن مطابق استانداردهای ملی و بین المللی در ایران فعالیت می نماید.

مدیریت ارشد هدف کلان شرکت را به عنوان یک بنگاه اقتصادی ، کسب سود برای صاحبان سهام با حفظ محیط زیست و ایمنی و بهداشت کارکنان مجموعه و رعایت کلیه قوانین و مقررات کیفی ، زیست محیطی ، ایمنی و بهداشت شغلی دارای کاربرد در محدوده فعالیت شرکت تعیین نموده است.

به منظور دستیابی به هدف کلان اشاره شده ، اهداف خرد زیر در برنامه کاری مجموعه قرار دارد.

 

 1. افزایش رضایت مندی مشتریان
 2. کاهش ضایعات تولید
 3. پیشگیری از آلودگی محیط زیست
 4. پیشگیری از حوادث و بیماریهای ناشی از کار
 5. افزایش کیفیت محصولات

 

به منظور دستیابی به اهداف فوق شرکت لوله گستر خادمی الزامات استاندارد های ISO/IEC17025 ، OHSAS18001، ISO14001 ، ISOTS10004 ، ISO10002 ، ISO9001 طراحی و اجرا نموده است.

اثربخشی آن از طریق انجام ممیزی های داخلی و جلسات بازنگری مدیریت بررسی و بهبود می بخشد.

اثربخشی آن از طریق انجام ممیزی های داخلی و جلسات بازنگری مدیریت بررسی و بهبود می بخشد. مدیریت ارشد خود را ملزم و متعهد می داند منابع و امکانات لازم جهت تحقق اهداف و برآورده سازی الزامات استانداردها و بهبود فعالیت های سازمان فراهم آورد.

کلیه پرسنل شرکت ملزم به درک خط مشی بوده و فعالیت های خود را در راستای اهداف فوق برنامه ریزی و کنترل می نمایند.